Recanto Libras
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Recanto Libras Olímpia προσφέρει ιδιωτική πισίνα και προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν το Hot Beach Olímpia, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία επίσης απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Υδάτινο Πάρκο Thermas of Laranjais.
Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Espaco Gourmet βρίσκεται σε απόσταση μόλις 550 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Recanto Libras έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Recanto Libras μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Η βίλα Recanto Libras διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Recanto Libras θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Recanto Libras;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Recanto Libras με το κατοικίδιο ζώο σας.